دفتر ازدواج بستری است که عشق شما در آن به مرحله ای نو خواهد رفت. در حالی که تقریباً همه جنبه های یک عروسی اختیاری است ، از پوشیدن لباس ساده به جای کت و شلوار تا گلها و کیک عروسی ، یک چیز را نمی توانید نادیده بگیرید: یک دفتر ازدواج شیک. به هر حال ، شما باید جایی داشته باشید که دوستان و خانواده خود را جمع کنند و جشن بگیرند.

اما یافتن و انتخاب شیکترین دفتر ازدواج تهران کار آسانی نیست. امروزه دفترهای ازدواج زیادی در تهران فعالیت می کنند و به همین دلیل چه یک عروسی کوچک و گرم بخواهید یا یک جشن پر زرق و برق، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین ما امروز می خواهیم تا نکات مهمی را برای یافتن بهترین دفتر ازدواج تهران با شما به اشتراک بگذاریم.

دفتر-ازدواج-شهران-دفتر-ازدواج-اسپرلوس

دفتر-ازدواج-شهران-دفتر-ازدواج-اسپرلوس

نحوه انتخاب شیکترین دفتر ازدواج تهران

برای این که یک دفتر ازدواج شیک تهران را انتخاب کنید؛ راه های مختلفی وجود دارد. مهم ترین نکته این است که دقیقا بدانید چه معیارها و اولویت هایی در انتخاب یک دفتر ازدواج شیک برای شما مهم هستند. ازدواج شما قرار است بهترین اتفاق زندگی شما باشد، پس برای آن وقت بگذارید.

* دفتر ازدواج اسپرلوس با محیطی جذاب و زیبا، امکانات بالا و خدمات حرفه ای، بهترین انتخاب برای هر زوج جوانی می باشد.*

الف. اولین گام صحبت با یک برنامه ریز است

بله ، قبل از شروع به بررسی هزاران دفتر ازدواج شیک بهتر است اول  با یک برنامه ریز مراسم عروسی صحبت کنید. برنامه ریزان با قابلیت های یک فضا ، چیدمان و زمان و اقلام مورد نیاز برای تغییر آن بسیار بیشتر آشنا هستند. اگر روشی خلاقانه برای برگزاری مراسم منحصر به فرد شدن مراسم شما در یک دفتر ازدواج وجود دارد و یا برعکس، یک دفتر ازدواج مناسب خواسته های شما نیست، یک برنامه ریز عروسی سریع تر از شما به این موارد پی خواهد برد. پس کار را به کاردان بسپارید.

ب. مکانی را انتخاب کنید که با سلیقه شما مطابقت داشته باشد

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما در هرحال شما باید در جستجوی یک دفتر ازدواج شیک باشید که متناسب با زیبایی مورد نظر شما باشد. از طرف دیگر ، عروسی با عناصر طبیعی بیشتر به خوبی با مکانهای بیرونی مانند پارکها ، حیاط خلوت و مزرعه کار می کند. انتخاب مکانی که متناسب با تم مدنظر شما باشد، باعث می شود عروسی شما احساس ارتباط بیشتری با فضا داشته باشد.

* دکوراتورها و دیزاینرهای فعال در دفتر ازدواج شیک اسپرلوس، این سالن را به بهترین نحو و بر اساس جدیدترین متدهای اروپایی تزیین می کنند تا مراسمتان را به رویایی ترین شکل برگزار کنید.*

ج. لیست مهمانان خود را بشناسید

دانستن اینکه قرار است در انتظار چند مهمان باشید به شما در انتخاب یک دفتر ازدواج شیک که متناسب با خواست شما باشد کمک می کند.اگر مکانی را انتخاب کنید که برای لیست مهمانان شما بسیار کوچک باشد و تعداد مراسم هایی که همزمان در آن برگزار می شود بیشتر از آن چیزی باشد که در فضا مناسب است، ممکن است در شرایط سختی قرار بگیرید.

زوج ها اغلب تعداد افرادی را که دعوت می کنند (یا تعدادی که می خواهند اضافه کنند) دست کم می گیرند ، بنابراین این بررسی را زودتر انجام دهید تا بدانید واقعاً باید در انتظار چند نفر باشید و چه ظرفیتی لازم دارید. این به شما کمک می کند بودجه خود را تجزیه کنید ، زیرا برخی هزینه ها بستگی به تعداد افرادی دارد که از آنها دعوت می کنید.

* دفتر ازدواج اسپرلوس با ظرفیت بالایی که دارد توانایی پذیرایی از میهمانان شما را به بهترین نحو دارد و موجبات آسایش و لذت آنان را فراهم خواهد کرد.*

د. بودجه خود را به خاطر بسپارید

هزینه اجاره یک دفتر ازدواج شیک معمولا بیش از آن است که بتوان آن را نادیده گرفت. طراحی دکوراسیون و گل نیز هزینه را افزایش می دهد. باید بدانید بودجه کل شما چقدر است و همچنین هزینه اجرای طرح شما چقدر است. اگر متوجه شدید که هزینه های افزوده شده بر هزینه استفاده از فضا، از بودجه شما فراتر خواهد رفت، یا باید طرح خود را کوچک کنید یا به فضاهای مقرون به صرفه تری نگاه کنید.

بودجه کلی خود را بر اساس اولویت هایتان دسته بندی کنید، بودجه بیشتری را برای انتخاب یک دفتر ازدواج شیک تهران کنار بگذارید. اگر ابتدا محل خود را انتخاب کرده اید و سپس متوجه شده اید که ناچارید بیش از آنچه که باید به آن اختصاص دهید، خیلی سخت است که در بودجه خود بمانید. خصوصا وقتی هنوز دهها نفر کار برای رسیدگی و انجام دارید.

* دفتر ازدواج اسپرلوس، این دفتر ازدواج شیک تهران، تمامی خدمات حرفه ای و درجه یک خود را با مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها به شما عزیزان ارائه می دهد تا حتی زوج هایی که بودجه کمتری هم دارند بتوانند بهترین مراسم را تجربه کنند.*

ه. شرایط مهمانان خود را در نظر بگیرید

اگر از مهمانان زیادی در خارج از شهر دعوت می کنید یا در شهر دیگری مراسم دارید ، به دنبال مکانی باشید که نزدیک هتل (یا متصل به آن) است. راحتی میهمانانتان را در محل نیز به خاطر بسپارید. حداکثر ظرفیت یک اتاق اغلب فضای راحتی نیست ، بنابراین از متصدیان دفتر ازدواج مدنظرتان سوال بپرسید که چند نفر را می توانند به راحتی در آن جا میزبانی کنند.

*دفتر ازدواج اسپرلوس امکانات لازم برای پذیرایی از میهمانان شما را، هر چقدر هم زیاد، دارد. پس جای نگرانی نیست! به علاوه این سالن در مرکز شهر بوده و دسترسی به هتل ها و…آسان است.*

و. به گزینه های موجود فکر کنید

دفتر ازدواجی که میزها ، صندلی ها و ملحفه های گنجانده شده است ممکن است از قبل هزینه بیشتری نسبت به مکانی داشته باشد که آوردن وسایل را برعهده شما می گذارد. به خاطر داشته باشید که اقلام اجاره ای معمولاً معمولی تر هستند (ملحفه سفید ، ظروف استاندارد ، صندلی های ضیافت و غیره) ، بنابراین ممکن است ممکن است مجبور باشید هزینه بیشتری برای اجاره اقلامی که زیباتر به نظر می رسند، بپردازید. اگر در حال کار با مکانی هستید که غذای داخلی دارد ، حتماً مالیات و پاداش را در محاسبات خود لحاظ کنید.

دفترا-زادواج-شیک-تهران-دفتر-ازدواج-اسپرلوس

دفترا-زادواج-شیک-تهران-دفتر-ازدواج-اسپرلوس

ویژگی های یک دفتر ازدواج شیک تهران

شاید شما تا به حال به تعداد بی شماری از دفترهای ازدواج رفته اید ، اما چیزی پیدا نکرده اید که کاملاً دوستش داشته باشید. در حال حاضر امکاناتی وجود دارد که برای روز بزرگ شما مناسب باشد ، اما چگونه آن را پیدا می کنید؟ شاید مشکل این نباشد که شما بیش از حد گزینشی هستید. نه ، شاید مشکل این باشد که شما نمی دانید دنبال چه چیزی هستید! هنگام انتخاب محل خرید موارد زیر را در نظر داشته باشید. در اینجا برخی از ویژگی هایی که باید در یک دفتر ازدواج شیک جستجو کنید ، آورده شده است.

* شیکترین دفتر ازدواج شهران، یعنی دفتر ازدواج اسپرلوس، بهترین گزینه برای شماست. تزیینات حرفه ای، پذیرایی درجه یک، برنامه ریزی بی نقص، محیطی جذاب و…. همه و همه با مناسب ترین قیمت ها فقط در دفتر ازدواج اسپرلوس*

الف. اندازه و ظرفیت

 اول و مهمتر از همه این است که اندازه آن چقدر است؟ صاحبان یک دفتر ازدواج ممکن است به شما بگوید که می توانند تعداد مهمانان مورد انتظار شما را در خود جای دهند. با این حال ، آیا همه راحت خواهند بود؟ اگر انتظار تعداد بیشتری دارید ، سعی کنید همه دوستان و خانواده خود را در فضای غذاخوری و در حال رقصیدن تصور کنید … نه برای یک عروسی کوچک سالن بسیار بزرگ مناسب است و نه برای یک عروسی بزرگ سالن بسیار کوچک. یک دفتر ازدواج بیش از حد بزرگ فقط باعث می شود یک مهمانی کوچک حتی کوچکتر به نظر برسد ، و شما نمی خواهید مهمانان شما در فضاهای خالی غرق شوند. در عوض ، یک دفتر ازدواج شیک را انتخاب کنید که مناسب مهمانی شما باشد.

ب. چشم انداز

 در مرحله بعد ، از خود بپرسید ، “آیا این مکان تم مورد نظر من را تکمیل می کند؟” این امر به دو دلیل فوق العاده مهم است: اول ، شما می خواهید در روز عروسی خود از امکانات رفاهی راحت باشید ، و دوم ، می خواهید تم شما بی عیب و نقص باشد. اگر قصد دارید یک عروسی عصرگاهی درجه یک داشته باشید ، پیشنهاد می کنیم از مکان های باغ محور دور بمانید. اگر به یک فضای عاشقانه علاقه دارید ، پس باید از سالن های بزرگ اجتناب کنید. اگر می خواهید عروسی با سبک وینتیج داشته باشید ، به دنبال یک مکان ساده تر باشید که با دکوراسیون قدیمی دلخواه شما مچ شود.

* چشم انداز جذاب و رویایی دفتر ازدواج شیک اسپرلوس هر دیده ای را خیره می کند. ما بهترین ها را برایتان تدارک دیده ایم. در اسپرلوس، شیکترین دفتر ازدواج شهران، مراسم ازدواج رویاییتان را به واقعیت تبدیل میکنیم.*

ج. بسته های پیشنهادی مراسم

 این نکته مهم را حتما در انتخاب دفتر ازدوج خود در نظر بگیرید که مکان در هر بسته شامل چه مواردی است. برخی از عروس ها خواهان کنترل کامل هستند و از تصمیم گیری در مورد هر کاری هیجان زده هستند. اگر به نظر شما می رسد که نمی توانید منتظر انتخاب گل فروشی ، تزئینات میز ، ملحفه و وسایل اصلی خود باشید ، روی امکاناتی تمرکز کنید که دارای بسته های بسیار اساسی هستند.

 از طرف دیگر ، اگر شما از نوع عروس هایی هستید که به راحتی تحت تاثیر قرار می گیرند و از جزئیات روز ایده آل خود مطلع نیستند ، مکانی را انتخاب کنید که همه چیز را برای شما تامین کند. برخی از امکانات شامل ملحفه ، دستمال سفره ، کارت محل ، گزینه های کیک و وسایل اصلی در قیمت آنها است. اگر در تمام انتخاب هایی که باید انجام دهید غرق شده اید ، شاید انتخاب یک دفتر ازدواج که از قبل انتخاب های محدودی داشته باشد بهترین باشد.

* تنوع در برگزاری مراسم ازدواج خیلی مهم است. بسته های پیشنهادی متنوعی که بهترین دفتر ازدواج تهران، یعنی دفتر ازدواج اسپرلوس، برای عروس و دامادهای گرامی تدارک دیده است؛ با هر سلیقه و خواسته ای متناسب می باشد. کافی است دفتر ازدواج  اسپرلوس را انتخاب کنید تا بهترین را بر اساس سلیقه خودتان برایتان رقم بزنیم.*

د. تطبیق پذیری

اینکه بتوانید از کل دفتر ازدواجتان در روز بزرگ خود استفاده کنید ممکن است برای شما یک نکته بسیار مهم و تعیین کننده باشد یا نباشد ، اما قطعاً همه چیز را برای مهمانان شما آسان تر و آرامش بخش تر می کند! از این که به مهمانان گفته شود نمی توانند کل مکان را کاوش کنند ، باعث آشفتگی آنها می شود ، مخصوصاً وقتی چشم اندازها عالی است و مکالمه محرک است. آن چه که هر دفتر ازدواجی به آن نیاز دارد تطبیق پذیری هرچه بیشتر است.

* با انتخاب دفتر ازدواج اسپرلوس، یک تجربه جذاب و زیبا از یک شب رویایی و خاص برای خود و میهمانانتان خواهید ساخت. لذت و آرامش مراسمی در شیکترین دفتر ازدواج شهران تنها با اسپرلوس*

ه. انعطاف پذیری

 از زمان بندی و فضای پذیرایی گرفته تا امکان برگزاری مراسم و پذیرایی در یک مکان ، انعطاف پذیری اولین چیزی است که باید در یک دفتر ازدواج شیک تهران به دنبال آن باشید. دریابید که کدام اتاق را در اختیار دارید و تاریخ مدنظرتان را انتخاب کنید. سعی کنید مکانی را انتخاب کنید که تا حد ممکن انعطاف پذیر و مناسب باشد.

* برنامه های دفتر ازدواج اسپرلوس کاملا قابل انعطاف می باشد. این دفتر ازدواج شیک تهران شرایط خود را با خواست و سلیقه شما تطبیق داده و به نحوی عمل می کند که بهترین شب را برایتان بسازد. پرسنل متخصص و مجرب دفتر ازدواج اسپرلوس همواره از خلاقیت و تغییرات استقبال می کند. ما مهم ترین شب زندگی شما را بر اساس خواست خودتان طراحی می کنیم.*

و. هماهنگ کننده در محل

یک رویداد عروسی بدون کمک هماهنگ کنندگان حرفه ای عروسی نمی تواند موفق باشد. تا حد امکان دفترهای ازدواجی را انتخاب کنید که دارای متخصصان عروسی یا هماهنگ کننده باشند که بتوانند با دقت تمام جزئیات را برای روز بزرگ سازماندهی و برنامه ریزی کنند. چنین حرفه ای بسته های عروسی رسمی و غیر رسمی را متناسب با بودجه شما ارائه می دهد.

 انتخاب مکان با هماهنگ کننده در محل می تواند روند برنامه ریزی شما را بسیار راحت تر کند؛ این از استرس شما خواهد کاست و اجازه می دهد از روند برنامه ریزی مراسم ازدواجتان لذت ببرید.

* برنامه ریزها و هماهنگ کننده های فعال در شیکترین دفتر ازدواج شهران، یعنی دفتر ازدواج اسپرلوس، برنامه ریزی های مراسم را دقیقا بر اساس استانداردهای مدنظر شما انجام می دهند. با انتخاب دفتر ازدواج شیک اسپرلوس می توانید همه چیز را به ما بسپارید و بدون هیچ استرس و دلهره ای از مراسمتان لذت ببرید.*

ز. نزدیکی به اقامتگاه یا هتل

همه مکانهای عروسی مانند اقامتگاههای تفریحی محل اقامت را ارائه نمی دهند ، اما ارزش آن را دارد که مکانهایی را که نوعی بسته اقامت برای مهمانان خارج از شهر شما ارائه می دهند ، جستجو کنید. برخی از مکانهای غیر هتلی هنوز با استراحتگاههای مجاور هماهنگ می شوند تا به زوجین برای رزرو مکان خود برای عروسی تخفیف دهند. این ویژگی دیگری است که باید در انتخاب شیکترین دفتر ازدواج تهران ، به ویژه در شرایطی که میهمانان راه دور دارید ، به دنبال آن باشید. این موردی است که مهمانان شما پس از یک روز طولانی سفر ، نوشیدن و رقصیدن از آن قدردانی می کنند.

مردم وقتی شرکت در مراسمتان را دوست دارند که بتوانند به راحتی مکان برگزاری عروسی را پیدا کرده و به آن دسترسی پیدا کنند. به زبان ساده ، یک دفتر ازدواج شیک تهران با پارکینگ وسیع و نزدیک بودن به اقامتگاه ها و مغازه ها  همواره به دیگر دفاتر ازدواج ترجیح داده می شود.

*دفتر ازدواج لوکس اسپرلوس، واقع در منطقه شهران در شهر تهران می باشد و شیکترین دفتر ازدواج تهران است. دسترسی به این دفتر ازدواج راحت بوده و نزدیک به مرکز شهر می باشد. شما به راحتی می توانید به مغازه ها، هتل، امکانات و… دسترسی داشته باشید و این کمک می کند که شما و میهمانان عزیزتان یک شب عالی و به یاد ماندنی را  بدون هیچ گونه نگرانی و مشکلی تجربه کنید.*

ح. فضای باز

یک دفتر ازدواج معمولی اغلب فضایی بسته با ظرفیت پذیرش تعداد معینی از افراد است. در این مورد، بهترین دفترهای ازدواج بسیار جلوتر از این سالن های استاندارد هستند. آنها دارای یک فضای باز بزرگ هستند که در آن دعوت شدگان می توانند برای راحتی خود در اطراف حرکت کنند. فضای باز شامل چمنزارها و باغهایی است که محیط فوق العاده ای را برای مهمانان ارائه می دهند. وجود چشمه ها باعث جذابیت بیشتر و آرامش بخش می شود.

* فضای باز سرسبز و جذاب و دوست داشتنی بیرون دفتر ازدواج اسپرلوس یکی از مهم ترین عواملی است که آن را به شیکترین دفتر ازدواج شهران تبدیل کرده و تا این حد پرطرفدار کرده است. زیبایی باغ و محوطه این دفتر ازدواج هر دیده ای را حیران می کند. با انتخاب دفتر ازدواج اسپرلوس می توانید مهم ترین شب زندگی خود را در کنار شریک زندگی خود و میهمانان گرانقدرتان در آغوش پر مهر طبیعت بگذرانید.*

ط. امکانات و راحتی بالا

یک دفتر ازداج شیک دارای تهویه مطبوع مرکزی می باشد و واقعاً داشتن آن بسیار عالی است. هر سالن ضیافت دارای  AC راحتی فوق العاده ای را برای مهمانان فراهم می کند. آنها می توانند از مشکلات گرما ، به ویژه در فصل تابستان ، رهایی کامل پیدا کنند. مهمانان می توانند لحظات بسیار خوبی را با فراموش کردن گرمای تلخ بیرون سپری کنند.

* تمامی امکانات رفاهی در دفتر ازدواج اسپرلوس از نوع درجه یک در اختیار شما میهمانان عزیز قرار خواهد داشت. تهویه هوای مطبوع، نورپردازی عالی، دکوراسیون درجه یک، موسیقی جذاب، عکاسی و فیلمبرداری تخصصی… همه و همه برای ساختن بهترین شب زندگی شما در اختیارتان خواهند بود.*

ی. محیط جذاب و هنری

صاحبان بهترین دفترهای ازدواج در تهران و مناطق اطراف آن پول زیادی را صرف تزئین املاک خود می کنند تا به شدت جذاب شود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سالن های ضیافت بسته به ظاهر آن بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. در بیشتر موارد ، ضیافت هایی با ظاهر برتر گران تر هستند. در نهایت ، آنها درآمد بیشتری را برای مالکان به ارمغان می آورند. در نهایت ، سالن های ضیافت با پایان هنری مناسب از تقاضاهای بیشتری در بازار برخوردار هستند.

* اولین چیزی که در ذهن زوج جوانان و میهمانانشان از یک مراسم به یادگار خواهند ماند، ظاهر دفتر ازدواج است. دفتر ازدواج شیک اسپرلوس با ظاهری جذاب و به یاد ماندنی آماده ثبت بهترین و شیرین ترین خاطرات در خاطر شما و عزیزانتان است. تزیینات و دکور این دفتر ازدواج شیک شهران توسط دکوراتورها و دیزاینرهای خبره ای انجام می شود که از متدهای روز دنیا استفاده می کنند.*

ک. ارائه کلیه امکانات زیر یک سقف

معمولاً شیکترین دفتر ازدواج ها ساختمانهای بزرگ و چند طبقه هستند که دارای بخشهای جداگانه برای فعالیتهای جداگانه هستند. که نیازی به رفتن به جایی ندارد. اگر سالن را برای مراسم عروسی اجاره می کنید ، می توانید از بخشهای مجزا برای فعالیتهای مختلف استفاده کنید. این بسیار عالی است که این سالن ها را در بین مردم امروزه بیشتر مورد استقبال قرار می دهد.

ل. پذیرایی حرفه ای

اگرچه مهمانان رزرو رایگان هستند که آژانس های پذیرایی خود را برای مراقبت از قسمت تامین غذا استخدام کنند ، اما بهترین مهمانی ها خدمات پذیرایی برتر را نیز به مشتریان خود ارائه می دهند. آنها برای این خدمات هزینه اضافی دریافت می کنند. در اینجا ، مشتریان می توانند کاملاً بی دغدغه باشند زیرا ضیافت ها تمام مسئولیت ها را بر عهده دارند و آنها را نیز با دقت و کاملا حرفه ای انجام می دهند.

* کترینگ و پذیرایی تخصصی و حرفه ای دفتر ازدواج اسپرلوس یکی از ویژگی های عالی این شیکترین دفتر ازدواج تهران می باشد. همه پرسنل فعال در تهیه و تزیین غذا و شیرینی و خدمات پذیرایی، با تجربه و تخصصی که دارند بهترین ها را برای شما تدارک خواهند دید.*

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *