روز عقد در دفتر ازدواج سعادت آباد یکی از مهمترین و به یاد ماندنی­ترین روزهای زندگی هر فردی است هر تازه عروس و دامادی دوست دارند مراسمی خوب و خاطره انگیز داشته باشند و زندگی مشترک خود را به بهترین شکل آغاز نمایند.

انتخاب دفتر ازدواج شیک سعادت آباد برای عروس و داماد دارای اهمیت فراوانی می­ باشد و از ماه­ها قبل برای روز عقد شروع به برنامه ریزی می­کنند. با تحقیق و پرس و جو از دوستان و آشنایان سعی می­کنند بهترین دفتر ازدواج را با بهترین و     کامل­ترین امکانات پیدا کنند و مراسم عقد خود را به نحو احسن برگزار نمایند.

در مراسم خواستگاری خانواده عروس و داماد با یکدیگر به گفتگو درباره مسائلی مانند مهریه و خرید جهیزیه و غیره می­پردازند و در آخر پس از توافق هر دو خانواده و رضایت دختر و پسر، تاریخ عقد مشخص می­شود. در بیشتر موارد روز عقد با مناسبت مذهبی یا مناسب خاصی مصادف می­شود و گاها عروس پیشنهاد می­دهد که تاریخ عقد با تاریخ تولد یا تاریخ آشنایی آنها یکی باشد. در هر صورت عروس و داماد باید از ماه­ها قبل برای رزور دفتر ازدواج اقدام کنند تا بتوانند در روز دلخواه خود مراسم عقد را برگزار نمایند.

از آنجائیکه دفاتر ازدواج در مناسب­های خاص و روزهای عید بسیار شلوغ هستند و همه برای برگزاری جشن در این روز برنامه ریزی می­کنند، عروس و داماد باید از ماه­ها قبل برای رزرو دفتر ازدواج اقدام کنند تا بتوانند در روز مورد نظر خود جشن عقد را برگزار کند.

هزینه-دفتر-ازدواج-سعادت-آباد-دفتر-ازدواج-اسپرلوس

هزینه-دفتر-ازدواج-سعادت-آباد-دفتر-ازدواج-اسپرلوس

برای انتخاب بهترین دفتر ازدواج سعادت آباد بهتر است حضوری به آنجا مراجعه کنید و از نزدیک تمام جزئیات را مشاهده کنید. در هنگام مراجعه به دفتر ازدواج حتما از یک دوست بخواهید تا با شما همراه شود. برای بررسی امکانات و ویژگی­های دفتر ازدواج نکات مهمی وجود دارند که باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند.

 • مسیر رفت و آمد به دفتر ازدواج چگونه است و چقدر طول کشید تا به آنجا برسید؟
 • آیا خیابان­های اطراف شلوغ و پر رفت و آمد است؟
 • قسمت ورودی و حیاط مجموعه چگونه است؟ آیا می­توان همان جا عکس گرفت و به آتلیه نرفت؟
 • آیا در حیاط امکاناتی برای برگزاری مراسم فراهم است؟ مثل آلاچیق یا محلی برای مهمانان؟
 • آیا عاقد فرد خوش برخوردی است؟
 • اتاق عقد و سفره عقد خوب تزئین شده است و ظروف استفاده شده شیک و زیبا هستند؟
 • نور سالن کافی است؟
 • امکانات پذیرایی از مهمانان تکمیل است و آیا امکان دارد به مهمانان ناهار یا شام داد؟
 • همه وسایل و ظروف تمیز هستند؟ آیا اصول بهداشتی رعایت می­شود؟

شما باید تمام سوالات بالا را در ذهن خود داشته باشید. شاید نیاز باشد یک دفترچه با خود به همراه داشته باشید و نکات مهمی که باید از مسئول دفتر ازدواج بپرسید یا مواردی که باید به آن دقت کنید را یادداشت کنید تا چیزی از قلم نیفتد. می­توانید از تمام قسمت­های دفتر ازدواج و سالن عکس بگیرید.

 • ابتدا به محلی که دفتر ازدواج شیک سعادت آباد در آن واقع شده است توجه کنید. ببینید که چقدر زمان نیاز است تا به آنجا برسید. رفت و آمد مهمانان را نیز مورد توجه قرار دهید. اگر قصد دارید پیش از مراسم به آرایشگاه بروید و خود را برای مراسم آماده کنید، زمان لازم برای رسیدن به محضر را در نظر داشته باشید. البته بهتر است اول دفتر ازدواج را انتخاب کنید و بعد به دنبال آرایشگاه نزدیک بگردید.

خیابان­های اطراف نباید خیلی شلوغ و پر ازدحام باشند تا کار مهمانان را سخت کنند. اگر مهمانان برای رسیدن به مراسم مدت طولانی در ترافیک گیر کنند، حال و حوصله کافی برای شرکت در مراسم را نخواهند داشت.

و نکته دیگر این است که دفتر ازدواج سعادت آباد از پارکینگ اختصاصی با ظرفیت کافی برای حضور مهمانان برخوردار باشد. وجود پارکینگ اختصاصی موجب می­شود تا مهمانان با اطمینان خاطر خودرو خود را در پارکینگ قرار دهند و در مراسم حاضر شوند.

 • پس از ورود به محوطه بهترین دفتر ازدواج سعادت آباد به حیاط و فضای سبز موجود دقت کنید. اگر حیاط زیبا باشد و درختان و گل کاری به زیبایی انجام شده باشد می­توانید در روز مراسم در همان فضا عکس­های روز عقد خود را بگیرید و دیگر نیازی نیست به آتلیه بروید. از مسئول اجرای مراسم در مورد مدت زمانی که می­توانید در آنجا برای گرفتن عکس حضور داشته باشد، سوال کنید.
 • اگر دوست داشتید مراسم خود را در فضای باز برگزار کنید، درباره امکانات موجود برای برگزاری جشن و مراسم عقد سوالات لازم را بپرسید. اگر هوا تغییر کرد آیا امکان ادامه مراسم وجود دارد یا خیر؟ آیا مهمانان می­توانند در حیاط حضور داشته باشند؟ آیا لوازم پذیرایی از مهمانان وجود دارد؟
 • سپس به دکوراسیون داخلی دفتر ازدواج خوب دقت کنید. نحوه تزئین اتاق عقد و چیدمان سفره عقد بسیار مهم است. بهترین دفتر ازدواج سعادت آباد از مدرن­ترین و شیک­ترین لوازم برای تزئین استفاده می­کند و تمام کارها زیر نظر یک طراح دکور حرفه­ای و کار بلد انجام می­شود.

نوع ظروفی که در سفره عقد قرار داده شده است را می­توانید خودتان انتخاب کنید. برخی از دفاتر ازدواج از چند نوع ظرف و چندین چیدمان برای تزئین اتاق عقد استفاده می­کنند. شما می­توانید با دیدن عکس­های سایر چیدمان­ها، تزئیناتی که مد نظرتان است را انتخاب نمائید.

 • دفتر-ازدواج-vip-سعادت-آباد-

  دفتر-ازدواج-vip-سعادت-آباد-

  در دفتر ازدواج vip سعادت آباد در تزئین اتاق و سفره عقد از گل­های طبیعی استفاده می­شود. گل ­آرایی یکی از فاکتورهایی است که زیبایی و جلوه سفره عقد را دو چندان می­کند و تاثیر بسیاری در شکوه و جلوه مراسم شما خواهد داشت.

 • اگر به شمع آرایی علاقه دارید می­توانید از مسئول مراسم بخواهید از شمع­های زیادی در اندازه­های مختلف در سفره عقد استفاده کنند. شمع­ها جلوه بسیار زیبایی به سفره عقد می­بخشند.
 • موضوع دیگر توجه به نور اتاق عقد می­باشد، اتاق عقد، محلی که عروس و داماد می­نشینند، سفره عقد و سالن عقد باید از نور کافی برخوردار باشند. نور خوب و کافی باعث می­شود تا اتاق و سفره عقد بسیار زیباتر جلوه کنند و عکس­های شما بهتر خواهند شد.
 • در دفتر ازدواج شیک سعادت آباد موسیقی زنده اجرا می­شود و نوازنده و در اصطلاح دی جی در محل برای اجرای موسیقی و شاد کردن مراسم شما حضور دارند. همان طور که می­دانید موسیقی لازمه مراسم جشن و شادی است و باید باشد.
 • در مورد عاقد و نحوه رفتار او از مسئول برگزاری مراسم سوال کنید. عاقد باید خوش رو، با حوصله، خوش پوش و خنده رو باشد تا مراسم به نحو احسن برگزار شود. درباره رسم و رسوم خود با مسئول مراسم صحبت کنید تا او عاقد را در جریان رسوم شما قرار دهد. مثلا اگر قصد دارید رسم قند سایی بر سر عروس و داماد برگزار شود یا عروس پس از سه بار جواب بله را بگوید و … به مسئول مراسم بگوئید تا برای مراسم شما وسایل مورد نیاز را فراهم کنند.
 • برای پذیرایی از مهمانان در دفتر ازدواج vip سعادت آباد ممکن است امکانات کافی موجود باشد. در غیر اینصورت باید میزبان مراسم شیرینی و نوشیدنی تهیه کند و در اختیار پرسنل قرار دهد تا از مهمانان پذیرایی کنند. اما در بیشتر دفاتر ازدواج انواع شیرینی و نوشیدنی برای پذیرایی از مهمانان فراهم است. حتما در این خصوص سوالات لازم را بپرسید و نوع شیرینی و نوشیدنی را مشخص کنید و درباره هزینه دفتر ازدواج سعادت آباد سوال کنید.
 • اگر قصد داشتید بعد از اتمام مراسم عقد مهمانان را به صرف شام دعوت کنید و مجموعه دارای امکانات و آشپزخانه برای تهیه غذا بود، از منوی غذایی دیدن کنید و اگر امکان داشت غذاها را تست کنید تا از کیفیت غذا و مواد اولیه اطمینان حاصل کنید. غذاها و دسر مورد نظر خود را انتخاب کنید و تعداد مهمان­های خود را به مسئول مراسم اطلاع دهید. بهتر است قبل از مراجعه به دفتر ازدواج تعداد کل مهمان­هایی که در مراسم عقد دعوت می­شوند را مشخص کنید و مطمئن شوید که سالن عقد ظرفیت کافی برای حضور تمام مهمان­های شما را داشته باشد تا مشکل کمبود جا پیش نیاید.
 • دفتر ازدواج اسپرلوس با 20 سال سابقه مدیریت با برگزاری مراسم خاطره انگیز و باشکوه، بهترین و مدرن­ترین امکانات و خدمات را برای شما و مهمانان گران قدرتان فراهم نموده است. این مجموعه دارای ظرفیت حداکثر 120 نفر می­باشد. چیدمان و دکوراسیون مجلل و لاکچری دفتر ازدواج اسپرلوس در منطقه نظیر ندارد و فضای سبز و چشم نوازی را برای عکاسی روز عقد برای شما در نظر گرفته است.

برای اطلاع از نحوه ارائه خدمات و آگاهی از امکانات موجود به وب سایت دفتر ازدواج اسپرلوس به آدرس https://peyvandesperloos.com/ مراجعه نمائید.

خلاصه­ای از امکانات دفتر ازدواج vip سعادت آباد:

 • سفره عقد کریستال با استفاده از بروز ترین و مدرن ترین تزئینات
 • صندلی­های زیبا و آبکاری طلا
 • ظروف چینی برای پذیرایی از مهمانان
 • حضور عکاس و فیلم بردار حرفه­ای و کار بلد برای ثبت لحظات به یاد ماندنی مراسم عقد
 • تجهیزات پیشرفته نور پردازی برای ایجاد افکت نوری همراه با موسیقی
 • گل آرایی با شکوه با استفاده از گل­های طبیعی
 • شمع آرایی از ورودی سالن تا جایگاه عروس و داماد
 • برنامه های هیجان انگیز برای مراسم همانند آتش بازی و …
 • سرو غذا و نوشیدنی به بهترین نحو ممکن با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه
 • دسترسی سریع و آسان از اتوبان­های همت، نیایش، باکری و ستاری
 • پارکینگ اختصاصی برای مهمانان

درباره هزینه دفتر ازدواج سعادت آباد از مسئول مراسم سوالات لازم را بپرسید. البته هزینه به امکاناتی که در روز مراسم برای شما تدارک دیده می­شود و نوع پذیرایی و غذا بستگی خواهد داشت. همچنین تعداد مهمانان و خدماتی که ارائه می­شود نیز موجب می­شود تا هزینه دفتر ازدواج سعادت آباد متغیر باشد.

امروزه با اوضاع سخت اقتصادی و مشکلات جوانان باید مراسم با حداقل هزینه ممکن برگزار شود تا خانواده عروس و خانواده داماد و خود عروس و داماد برای تامین هزینه مراسم عقد دچار مشکل نشوند.

 • پس از اینکه دفتر ازدواج را رزرو نمودید یک ماه قبل از تاریخ عقد به دفتر ازدواج مراجعه کنید و با همراه داشتن شناسنامه یا کارت ملی و یک قطعه عکس، برای انجام آزمایش پیش از ازدواج معرفی نامه دریافت کنید. سپس برگه جواب آزمایش را در روز عقد با خود همراه داشته باشید. جواب آزمایش تا یک ماه معتبر است و بهتر است یک ماه مانده به روز عقد برای انجام آزمایش اقدام کنید. جواب آزمایش طی یک هفته آماده می­شود.
 • تمام مدارک لازم برای روز عقد، شامل شناسنامه، کارت ملی، فتوکپی هر دو، جواب آزمایش و عکس را از یک هفته قبل آماده کنید تا در روز عقد سردرگم نشوید و چیزی را فراموش نکنید.
 • اگر پدر عروس با ازدواج مخالف باشد اما عروس بر این ازدواج مصر باشد، می­تواند به دادگاه مراجعه نماید و از سوی دادگاه مجوز ازدواج بگیرد و مجوز را برای ثبت عقد با خود به دفتر ازدواج ببرد.
 • برای خانمی که برای دومین بار قصد دارد ازدواج نماید، به همراه داشتن گواهی فوت همسر سابق یا سند طلاق الزامی است.
 • خریدهای لازم برای روز عقد را از قبل انجام دهید. اگر قصد دارید در مراسم آئینه و شمعدان عروس را بیاورید، به مسئول مراسم اطلاع دهید. قبل از مراسم تمام خرید­ها را انجام دهید و برای روز عقد خوب برنامه ریزی کنید تا چیزی کم و کاست نباشد. حلقه­ها را به فردی بسپارید که مطمئن هستید به موقع در مراسم حاضر می­شود و حلقه­ها را فراموش نمی­کند.
 • به دلیل اینکه در برخی از دفاتر ازدواج مراسم عقد پشت سر هم برگزار می­شوند، از قبل ساعت دقیق شروع مراسم را با دفتر ازدواج چک کنید و به مهمانان خود ساعت دقیق شروع مراسم را اطلاع بدهید تا زودتر از همان ساعت در دفتر ازدواج حاضر نشوند. اما خود عروس و داماد بهتر است دقایقی زودتر در دفتر ازدواج حاضر شوند تا خود را برای مراسم آماده کنند.
 • یکی از امکاناتی که در دفاتر ازدواج وجود دارد اتاق انتظار می­باشد که محل بسیار مناسبی برای آماده شدن می­باشد. اگر مهمانان زودتر از ساعت مقرر به دفتر ازدواج رسیده باشند، می­توانند به راحتی و بدون ایجاد مزاحمت برای مراسم قبلی در اتاق انتظار منتظر بمانند و برای مراسم آماده شوند.
 • نکته دیگر تهویه مناسب سالن و دفتر ازدواج و برخورداری از سیستم گرمایش و سرمایش مناسب برای فصول مختلف سال می­باشد. دمای داخل سالن باید به گونه­ای تنظیم شود که مهمانان کلافه نشوند و تهویه محل به خوبی انجام شود تا هوای داخل سالن همیشه تازه و تمیز باقی بماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *