امروزه برگزاری تشریفات مراسم عقد برای خانواده ها از اهمیت زیادی برخوردار است. برای برگزاری تشریفات عقد باید اقدامات زیادی کرد که برخی از آن ها را عروس و داماد، برخی دیگر را محضر عقد انجام می دهد.  در این مقاله از پیوند اسپرلوس، یک موسسه دفتر عقد و تشریفات عروسی، همه نکات درباره تشریفات مراسم عقد و اقدامات لازم را برایتان شرح می دهد.

تشریفات مراسم عقد چیست؟

مراسم عقد که مهم ترین مراسم در زندگی هر فرد می باشد؛ به همین دلیل خانواده ها برای رضایت و شادمانی فرزندشان، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را فراهم می کنند!

معمولا خانواده ها مراسم عقد را در یک دفتر عقد همراه با پذیرایی شام برگزار می کنند.

برخی دیگر در منزل پدری عروس خانم یا یک تالار مختصر، برخی دیگر نیز بعد از خروج از دفتر عقد، در یک رستوران برگزار می کنند. اما این مسئله خیلی مهم نیست و نکته اینجاست که در هر صورت و در هر جا که قرار است مراسم عقد را برگزار کنید، باید همراه آن تشریفاتی در نظر بگیرید.

موسسه تشریفات عروسی و دفتر ازدواج پیوند اسپرلوس موسسه ای معتبر در تهران بوده که آماده ارائه خدمات تشریفات مراسم عقد می باشد.

تشریفات مراسم عقد

موسسات تشریفات عروسی، توان ارائه خدمات بسیاری را دارند. چرا که این موسسات معمولا طرف قرارداد با رستوران ها، آتلیه ها، آرایشگاه ها و باغ تالار های متعددی هستند و برای اجرای تشریفات مراسم عقد دستشان بسیار باز است. بنابراین با توجه ه سفارشات شما از تزیینات گرفته تا پذیرایی و… همچنین با توجه به انتخاب پکیج مد نظرتان، خدمات این مجموعه ها شروع شده و هزینه مراسم شما مشخص خواهد شد.

به عنوان مثال اولین و مهم ترین کاری که بهتر است در تشریفات مراسم خود انجام دهید، تعیین زمان، یعنی مشخص کردن روز مراسم می باشد.

از این رو دعوت مهمانان و تعداد آن ها، سفارش کارت دعوت و… خود به خود جلو می افتد.

با توجه به وجود دفاتر عقد با موسیقی زنده و پذیرایی، اکثر خانواده ها تشریفات خود را به یک دفتر ازدواج شیک خلاصه کرده و جشن در منزل و صرف شام در رستوران را کنار گذاشته اند. با این اوصاف برای اجرای تشریفاتعقد، بهتر است ابتدا با دفتر خانه نیز هماهنگ کنید.

 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید