قابلیت دفتر ازدواج اسپرلوس

در گذشته قابلیت ها و قدرت مانور دفتر ازدواج، تنها میز و صندلی، دفتری بزرگ، سفره عقد مزین به تور و یک عاقد بود؛ علاوه بر این، اوج شادی یک مراسم عقد به پرتاب نقل و کل کشیدن خانم های جمع خلاصه می شد. پذیرایی ها با جعبه ای شیرینی و مقداری شربت خلاصه می شد و برای مراسم های بزرگ، میزبان مهمانان را به صرف شام در رستوران دعوت می کرد.

اما امروزه برگزاری مراسم ساده عقد در دفتر ازدواج، شامل تشریفاتی خواهد بود و این شادی به دفتر خانه ختم نمی شود. ( انتخاب میزان و نوع تشریفات طبق خواسته شما می باشد)

دفتر خانه ها خود دارای سفره عقد های متفاوت و متنوع هستند؛ دارای آشپزخانه و پذیرایی هایی متفاوت، تزیینات خاصی برای زیبایی سالن عقد و سبک های زیادی برای شادی بعد از عقد هستند.

در ادامه این مطلب مطالبی در مورد قابلیت دفتر ازدواج اسپرلوس برایتان گرد هم آورده ایم.

قابلیت دفتر ازدواج اسپرلوس

قابلیت های دفتر اسپرلوس

دفتر اسپرلوس با انجام ایده هایی متفاوت برای سالن عقد و تشریفات مجالس شما در نظر گرفته است تا مراسم های شما به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

میز شام

این دفتر عقد با منوی غذا نکاتی برای زیبایی میز شما در نظر گرفته است. میزبان باید بداند که میز شام مهمانان باید در نهایت هنر و سلیقه تزئین شود. چیدمان ظروف و قرار دادن آن ها کنار یکدیگر نیازمند اصولی حرفه ای می باشند. گذاشتن غذا ها در یک سمت میز، قرار دادن آن ها د نقطه ای دور از دسترس و… مناسب نیست. ظروف باید به ترتیب انداره و قد و با توجه به محتوای آن ها، پراکندگی به میزان کافی و… روی میز چیده شوند.

غذاهای شام عروسی، تنوع آن ها و مدل تزئین شان از نکات مهمی هستند که باید یک موسسه تشریفات مجالس عروسی آن ها را در نظر بگیرد.

همچنین چیدمان  وسایل پذیرایی از جمله قاشق و چنگال و نمکدان و… باید فاصله ای مناسب با دیگ وسایل داشته باشند.

فراموش نکنید که میز شام عروس و داماد، باید تفاوت ویژه ای با میزهای دیگر داشته باشد تا زیباتر جلوه کند.

نکته: برای زیبا تر شدن میز شام، بهتر است به ترکیب رنگی خوراکی ها که از جمله نکات سفره آرایی است توجه ویزه ای کنید.

قابلیت دفتر ازدواج اسپرلوس

تالار عروسی

پیوند اسپرلوس با سالن و باغ بسیار مجلل و پذیرایی عالی در فضایی بسیار مناسب میزبان میهمانان شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات

برگزاری سمینار و همایش مراسم نیز از خدمات تخصصی پیوند اسپرلوس می باشد. مراسم هایی چون :

قرارهای کاری به صورت VIP در لوکس ترین نقاط تهران به صورت: پذیرایی صبحانه، Break ، ناهار همراه با سرویس کامل تشریفات مجالس

بسیار خرسندیم که با توکل بر پروردگار و مهر و دوستی شما عزیزان، پله های پیشرفت را طی کرده و امروزه از بهترین دفاتر عفد و ازدواج و تشریفات عروسی می باشیم.

 

 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید