تشریفات مراسم نامزدی

یکی دیگر از خدماتی که تشریفات مجالس به زوج‌ های جوان ارائه می‌ دهد مربوط به تشریفات مراسم نامزدی است. این مراسم با توجه رسوم خانوادگی برگزار می شود اما معمولا در خانه پدری عروس یا بر عهده خانواده عروس در باغ و یا تالار  است.

این مراسم که بعد از توافقات اولیه بین خانواده ها برگزار می‌شود، به‌ منظور جهت آشنایی بیشتر خانواده ها و رفت و آمد بیشتر زوج‌ زیر نظر خانواده ها می‌باشد و مانند دیگر مراسم ها دارای آداب‌ و رسومی است که تشریفات مجالس اسپرلوس به آن ها کاملا واقف است.

تشریفات مجالس

هرگونه جشنی که مربوط به ازدواج زوج‌ های جوان باشد تشریفاتی نام دارد که با توجه به بودجه موسسات متخصص، تشریفات مراسم نامزدی را اجرا خواهند کرد.

موسسه پیوند اسپرلوس در رابطه با مراسم نامزدی تخصص آشکاری دارد و در ارائه خدماتی چون:

اجاره باغ

فیلم‌برداری و عکاسی

شمع آرایی

گل‌آرایی

پذیرایی و …

همچنین این تشریفات دارای منو ها و پکیج هایی برای هر بخش است که با توجه به بودجه، بهترین پکیج انتخاب می شود.

تشریفات مراسم نامزدی

در تشریفات مراسم نامزدی از بزرگ‌ تر های فامیل ترجیحا اقوام درجه ۱و ۲ دعوت می‌شود تا برای آشنایی اولیه حاضر و از آن‌ها پذیرایی به عمل می‌آید.

عروس باید لباس مناسبی (مجلسی اما ساده) به تن کند و داماد با کت و شلوار حاضر می شود. این مراسم که شبیه به مراسم عروسی بسیار ساده و کوچک می باشد، خاطراتی خوش در ذهنتان رقم می‌زند.

زمان این مراسم بعد از مراسم خواستگاری و قبل از عقد است ؛ همچنین آداب‌ و رسومی دارد که به آن دوران نامزدی نیز می‌گویند.

یکی از خدمات تشریفات مراسم نامزدی در رابطه با معرفی مزون لباس و آرایشگاه و انتخاب آن ها خواهد بود. هدایای در مراسم نامزدی توسط آقای داماد و خانواده اش و برعکس آن رد و بدل می شود که شامل حلقه نامزدی، میوه، شیرینی، گل و کیک می‌باشد. تشریفات مجالس اسپرلوس با بکار گیری بهترین تیم، با فیلمبرداری و عکس برداری این موقعیت‌ ها را به ثبت می رساند.

 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید