سالن عقد با پذیرایی

سالن عقد با پذیرایی شام و ناهار پیوند اسپرلوس با سالن عقد VIP به همراه موسیقی زنده، وجود عکاس سر سفره عقد و ارائه خدمات عالی از بهترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران می باشد

اجرای مراسم عقد یکی از آدابی است که با توجه به این همه تغییر و تهول در برگزاری مراسم ازدواج، هنوزم از آن پیروی می‌ شود. اختلاف نظر ها و شرایط مالی و مذهبی عروس و داماد ها و خانواده ها برای اجرای مراسم عقد متفاوت است. برخی محضر عقد تشریفاتی و برخی دیگر سالن عقدی ساده و بدون تشریفات را انتخاب می کنند. اما با توجه به تغییر فرهنگ و عدم علاقه جوانان امروزی به برگزاری مراسم عقد در پارکینگ و خانه پدری، معمولا زوج توافق نظر داشته و دیگر مثل سابق به  ریخت و پاش خانه مشغول نمی شوند و ترجیح می دهند که در فضای زیبا و رویایی یک سالن عقد، مراسم خود را ثبت کنند.

دفتر عقد و ازدواج اسپرلوس بعنوان یکی از بهترین های سالن عقد تشریفاتی در تهران با فاکتور هایی منحصر بفرد برپایی این جشن مهم را بر عهده می گیرد.

نوع چیدمان سفره عقد، طراحی آن و زیباییش از نکات ارجح این مجموعه برای اولویت قرار کرفتن در انتخاب سالن عقد می باشد. همینطور در کنار سفره عقد موسیقی، عکس و فیلم برداری، پذیرایی و … نیز از خدمات ویژه و مهم این مجموعه است و در نهایت سالن عقدی انتخاب می شود که هم از نظر ظاهری و طراحی سالن، هم از نظر ارائه خدمات و امکانات نیز مورد پسند قرار گیرد.

در تهران با توجه به جمعیت گسترده اش و تقاضا های بسیاری که برای پیدا کردن یک دفتر ازدواج لوکس یا سالن عقد تشریفاتی با سفره عقد وجود دارد، رقابت بسیاری در میان موسسات تشریفاتی نیز وجود دارد. همانطور که می دانید امروزه دفتر ازدواج های متنوع و مختلفی تاسیس شده است که هر کدام از آن ها دارای طراحی و دکوراسیون، همینطور خدمات متفاوتی هستند.

اما با پیدا کردن سالن عقد تشریفاتی پیوند اسپرلوس، یکی از سالن های عقد متفاوت و کم نظیر در تهران می باشد؛ این سالن با چندین سال تجربه در این زمینه و ارائه خدماتی و امکانات چشم گیر توانسته است از اعتبار خوبی برخوردار شود و رتبه قابل توجهی را در بین عزیزان کسب نماید:

ثبت عقد رسمی

سفره عقد زیبا با چیدمان رویایی

پذیرایی نهار و شام عالی

آتلیه اختصاصی

عقد VIP و عقد آریایی نمادین

موسیقی زنده

شمع آرایی

مه سرد

پذیرایی میان وعده از انواع فینگر فودهای سرد و گرم  تا انواع کوکتل های میوه و آبمیوه های طبیعی

مشاوره آرایشگاه عروس و داماد

دسته گل عروس

پذیرایی با مهمانداران حرفه ای

پارکینگ اختصاصی و همانگی پارکبان.ت که

سالن عقد با پذیرایی پیوند اسپرلوس از پیشکسوتان و معروف ترین دفتر عقد و ازدواج رسمی می باشد و به جرات می توان گفت بهترین انتخاب زوج های عزیزی است که قصد برگزاری مراسم عقد تشریفاتی هستند.ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید