دفتر عقد و ازدواج

اگر در جست و جوی دفتر عقد و ازدواج لوکس می گردید به شما مژده پیدا کردن آن را می دهیم. دفتر عقد و ازدواج اسپرلوس از معتبرترین مجموعه های پیوند می باشد که دارای امکاناتی بی نظیر است.

نورپردازی

همانطور که می دانید نورپردازی نقش مهمی در جلوه تشریفات عقد مراسم شما دارد. در دفتر عقد و ازدواج اسپرلوس نورپردازی به شکل هنرمندانه ای انجام می شود. در صورت خواست و سفارش زوج ها شمع آرایی نیز به بهترین نوع انجام می شود.

جایگاه مشخص

جایگاه های مشخص از جمله جایگاه مخصوص عروس و داماد، خانواده درجه یک و دیگر اقوام از ویژگی های خوب دفتر عقد و ازدواج اسپرلوس می باشد. مهم ترین قسمت جایگاه عروس و داماد است که معمولاً با نورپردازی، پرده‌ های حریر، لوسترهای لوکس و… تزئین می‌شود. جایگاه عروس و داماد معمولا در بالاترین سطح سالن، بعد از آن پدر و مادر عروس باید در نزدیک ترین

اتاق عقد

محضر ازدواج و اتاق عقد باید شیک و زیبا باشد همراه با تزئینات خاص گل آرایی یکی از بخش های مهم دفتر عقد و ازدواج اسپرلوس است. همچنین بهتر است برای عکاس برداری و فیلم برداری از عروس و داماد یک اتاق عقد شیک و زیبا وجود داشته باشد تا عکس ها جلوه بیشتری داشته باشند.

میز شام

امروزه اکثر سالن های عقد، میز شام عروس و داماد را جداگانه مزین میکند. عروس و داماد می توانند طرحی زیبا و رمانتیک را برای میز خود ارائه دهند و آن را با ایده‌ های جدید و جالب تزئین کنند. همانطر که می دانید زیبا بودن میز عروس و داماد به چشم گیر بودن مراسم می افزاید.

ظرفیت سالن

ظرفیت سالن بستگی به تعداد مهمانان شما دارد بنابراین قبل از رزرو سالن متراژ را در نظر بگیرید تا مراسم شما خیلی خلوت و دلگیر به نرسد. از طرفی دیگر در صورت کوچک بودن سالن، رفت و آمد سخت شده و مهمانان را کلافه می کند.

 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید